Bursa Demirdöküm Servisi

Bursa Demirdöküm Servisi

Bursa Demirdöküm Servisi

Bursa Demirdöküm Servisi

bursa demirdöküm servisi olarak bizler en son teknoloji cihazlarla sizleri bekletmeden bulunduğunuz yerden eşyalarınızın tamir edilmesini sağlayacak ve kısa sürede mağduriyetinizi gidermiş olacağız. Bunun için tek yapmanız gereken arıza bildiriminde bulunmak.  Bursa’nın  her semtine ve her bölgesine yetişen profesyonel ekibiyle hızlı ve kolay çözümler sunan bakım onarım teknik servisidir. Malzeme ve işçilik konusunda güvenebileceğiniz teknik servis hizmetlerini 7 / 24 yapmaktayız.

Sıklıkla kullandığınız kombiniz normalden farklı çalışıyor ve sizler bu durumda kombinizin bozulmasından bozulması endişesi ediyorsanız  hiç vakit kaybetmeden bursa demirdöküm servisi ile iletişime  geçmenizde sizin için fayda olacaktır. bursa demirdöküm servisi olarak sizlerin memnuniyetini benimseyerek tüm hizmetlerimizi temiz, ekonomik ve itinalı bir şekilde yapmaktayız. Demirdöküm Servisimiz özellikle hijyen konusuna çok önem vermekte ve titizlikten ödün vermemektedir. Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler ile ilgili eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır. Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında size  en iyi şekilde bilgi verilir. Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır. Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Servis işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.  olarak tüm semtlere hizmet veren firmamız sizlere en hızlı servis hizmetini sunmakta. Çağrı merkezimize ulaşan talepleriniz operatörlerimiz tarafından size en yakın Servis ekibimizin yönlendirilmesini sağlamaktadırlar.
bursa demirdöküm servisi olarak bizler en son teknoloji cihazlarla sizleri bekletmeden bulunduğunuz yerden eşyalarınızın tamir edilmesini sağlayacak ve kısa sürede mağduriyetinizi gidermiş olacağız. Bunun için tek yapmanız gereken arıza bildiriminde bulunmak. Telefonla ya da internet üzerinden detaylı olarak yaşadığınız sorunu anlattığınızda bıraktığınız telefon numarası üzerinden sizlere dönüş yapılarak daha detaylı bilgi ve randevu teyidi yapacağız en kısa süre içerisinde de eşyanızın bulunduğu yere tarafımızdan ziyaret gerçekleştirilecektir. Uygun ücret ve ödeme koşulları ile bursa demirdöküm servisi siz değerli müşterilerimiz için çalışıyor olacağız.