Bursa Baymak Servisi

Demirdöküm Servis Bursa

Demirdöküm Servis Bursa

Demirdöküm Servis Bursa

Demirdöküm Servis Bursa

demirdöküm servis bursa kombi bakımı her  yıl en az bir kez uzman teknisyenler tarafından mutlaka yaptırılmalı. Nasıl ki yaşadığımız mekanı düzenli olarak temizlikten geçiriyorsak kombinin de bakıma ve temizliğe ihtiyacı oluyor. bu hem ekonomik hem de enerji açısından önem arz etmektedir. Bunun için eğitimli teknisyenlerimiz tam donanımlı ekipmanlarımız, her zaman ulaşıp yardım alabileceğiniz müşteri hizmetleri, kombi bakım ve onarımı, anında arıza tespiti, orijinal parça ekipman kullanımı yönünden il genelinde gezici servis araçlarımız ile hizmet veriyoruz.

demirdöküm servis bursa olarak kombinin sağlıklı çalışabilmesi için düzenli olarak petek temizliğini de yaptırmak gerekir. Kombi peteği zamanla tozlanıp, kireçlenme gibi nedenlerden gerekli performansı göstermeyip arızalara yol açtığı görülmektedir. Petek temizliği kimyasal ilaçlar kullanılarak profesyonel teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Düzenli olarak temizliği yapılmayan petekler zamanla enerji kaybına ve fazla yakıt harcanmasına neden olur, daha sonrasında hem arızası büyür hem de bakım ve onarım maliyeti artar. demirdöküm servis bursa  günün her anında hizmet vermekte, müşterilerimizin memnuniyeti, konforu ve huzuru adına kesintisiz bakım, onarım ve parça değişimi konusunda müşteriye en uygun ve makul fiyatlarla, hızlı çözüm sunan hizmet garantisiyle yardımcı olmaktayız. Gerekli durumlarda cihazın adresten alınıp atölyede uygun ortam ve ekipmanlar içerisinde arızasının giderilip tekrar adrese iade edilmesi konusunda alanında tecrübeli teknisyenlerimiz sizler için çalışmaktadır. Cihaz onarım sonrasında servisimiz 1 yıllık hizmet garantisi sunmaktadır.

demirdöküm servis bursa  olarak sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz  demirdöküm marka beyaz eşyalardan hangisini kullanırsanız kullanın, en ufak bir arızada bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Klima, kombi, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın ve aklınıza gelebilecek tüm demirdöküm  marka beyaz eşyalarınızda bizleri tercih edebilir, en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en ıyı hizmeti vermek ürününüzü sağlıklı ortamlarda tamir etmek ve aklınızda hiçbir soru işareti bırakmadan demirdöküm servis bursa  olarak yanınızda olacağız

Bursa Arçelik Kombi Servisi

Bursa Petek Temizliği Servisi

kombi

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

İlk olarak çözücü kimyasal tesisatınıza dökülür. Bu kimyasal çeşitli yapı marketlerde ve internet sitelerinde satışa sunulan bir sıvıdır. Burada dikkat edilmesi gereken doğru malzemeyi doğru yerde kullanmak çok önemlidir.Bir çok petek temizleme kimyasalı görevini yerine getirmemektedir. Firmamız  uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi sayesinde en doğru malzemeyi en etkin şekilde kullanmaktadır. İlacın etkisi ile tesisatın içine yer etmiş; tortu, balçık ve partiküller toz haline gelir.

Petek temizleme makinası tesisata bağlanarak bu pislikler temizlenir. Temizlik aşmasında basıncı bir şekilde devir daim yapan su tesisattaki pislikleri söker bu işlem yaklaşık 30 dk.sürmektedir. Bu işlem süresince pislikler petek temizliği makinasının içerisinde toplanmaktadır. Eskiden böyle bir sistem olmadığı için ilkel yöntemler kullanılıyordu. Petekler yerinden sökülüp tek tek basınçlı su ile temizlenmeye çalışılıyordu ancak peteğin dibine yer etmiş partiküller ancak silisyumlu petek temizleme makinası ile yapılmalı. Makina yokken temizlik olmuyor muydu?Evet oluyordu ama tam değil kısmi bir temizlik. Makineli yapılan temizlik işlemi ilk günkü performansı ile yanarken size yakıttan da tasarruf sağlayacaktır.

Verdiğimiz temizleme servislerinde sadece kendi personelimiz hizmet verir, taşeron adam kullanmayız bu yüzden nerede ne işlem yaptığımı çok iyi biliyoruz. Yaptığımız tesisat temizliği işlemlerine garanti veriyoruz.

Petek temizliği yaptırmak yakıt tasarrufu sağlar mı ?

Tesisat temizleme işlemi ardından tesisatta bulunan partikülleri silisyumlu radyatör temizliği işlemi yapıldıktan sonra rahatlama görülür. Kombi devir daim yapamadığından suyu devamlı ısıtmak zorunda kalırdı temizlik işleminden sonra bu ısıtma süresi uzayacak ve yakıt tasarrufu sağlayacaksınız.

Özel olarak yakıt tasarrufu sağlayan kimyasal da kullanmaktayız bu kimyasalları genelde hatla petek arası uzun olan yerler seçer yani iş yerleri , ofisler gibi  bu kimyasal radyatörün içindeki suyun geç soğumasını sağlayan maddeler içerir böylece kombi kendini daha geç ısınmaya alır ve yakıt tasarrufu sağlanır.

Bursa Baymak Servisi

Bursa Demirdöküm Servisi

Bursa Demirdöküm Servisi

Bursa Demirdöküm Servisi

Bursa Demirdöküm Servisi

bursa demirdöküm servisi olarak bizler en son teknoloji cihazlarla sizleri bekletmeden bulunduğunuz yerden eşyalarınızın tamir edilmesini sağlayacak ve kısa sürede mağduriyetinizi gidermiş olacağız. Bunun için tek yapmanız gereken arıza bildiriminde bulunmak.  Bursa’nın  her semtine ve her bölgesine yetişen profesyonel ekibiyle hızlı ve kolay çözümler sunan bakım onarım teknik servisidir. Malzeme ve işçilik konusunda güvenebileceğiniz teknik servis hizmetlerini 7 / 24 yapmaktayız.

Sıklıkla kullandığınız kombiniz normalden farklı çalışıyor ve sizler bu durumda kombinizin bozulmasından bozulması endişesi ediyorsanız  hiç vakit kaybetmeden bursa demirdöküm servisi ile iletişime  geçmenizde sizin için fayda olacaktır. bursa demirdöküm servisi olarak sizlerin memnuniyetini benimseyerek tüm hizmetlerimizi temiz, ekonomik ve itinalı bir şekilde yapmaktayız. Demirdöküm Servisimiz özellikle hijyen konusuna çok önem vermekte ve titizlikten ödün vermemektedir. Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler ile ilgili eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır. Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında size  en iyi şekilde bilgi verilir. Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır. Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Servis işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.  olarak tüm semtlere hizmet veren firmamız sizlere en hızlı servis hizmetini sunmakta. Çağrı merkezimize ulaşan talepleriniz operatörlerimiz tarafından size en yakın Servis ekibimizin yönlendirilmesini sağlamaktadırlar.
bursa demirdöküm servisi olarak bizler en son teknoloji cihazlarla sizleri bekletmeden bulunduğunuz yerden eşyalarınızın tamir edilmesini sağlayacak ve kısa sürede mağduriyetinizi gidermiş olacağız. Bunun için tek yapmanız gereken arıza bildiriminde bulunmak. Telefonla ya da internet üzerinden detaylı olarak yaşadığınız sorunu anlattığınızda bıraktığınız telefon numarası üzerinden sizlere dönüş yapılarak daha detaylı bilgi ve randevu teyidi yapacağız en kısa süre içerisinde de eşyanızın bulunduğu yere tarafımızdan ziyaret gerçekleştirilecektir. Uygun ücret ve ödeme koşulları ile bursa demirdöküm servisi siz değerli müşterilerimiz için çalışıyor olacağız.

Bursa Arçelik Kombi Servisi

Bursa Demirdöküm Kombi Servisi

Bursa Demirdöküm Kombi Servisi

Bursa Demirdöküm Kombi Servisi

Bursa Demirdöküm Kombi Servisi

bursa demirdöküm kombi servisi kombinizin doğru kullanımı ve oluşabilecek arızaları ile ilgili yapılması gerekenleri en doğru şekilde yapmak ve uygulamak cihazınızı uzun yıllar güvenle  kullanabilmeniz için gerekmektedir. Kombinizin ve tesisatının sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli bir şekilde bakımının yaptırılması gerekir düzenli olarak bakımı yaptırılmayan kombilerden verimli sonuç elde edilmez ve uzun ömürlü kullanılmaz iyi bir performans göstermeyen kombi daha fazla tüketim gösterir ve bulunduğunuz yeri daha az ısıtır belirli bir sure çalışmayan kombi faaliyete geçirilmeden önce mutlaka ve mutlaka bakımının yaptırılması gerekmektedir kombi parçalarının tamamıyla çalıştırıldığından emin olunması gerekir bursa demirdöküm kombi servisi alanında uzman ekibimiz ve tam kadro teknik ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin sorununu anında çözüyor sorunsuz bir şekilde cihazınızı sizlere teslim ediyoruz.

bursa demirdöküm kombi servisi olarak düzenli bir şekilde kombinizin bakımını yapmaktayız. Yılda en az bir defa olmak üzere kombinize bakım yaptırmanız gerekmektedir periyodik bakımı yaptırılan kombiler yıl boyunca çok az sorun ve oldukça iyi bir performans demektir günümüzde kombi evde iş yerlerinde ve diğer mekânlarda olmazsa olmaz hale gelmiştir. periyodik bakımı yapılmayan kombiler sorun oluşturur bunlardan bazıları kombi cihazınızın içindeki ısı ileten parçalar toz ve kire maruz kalabilir çok fazla kirlenen ve zarar gören parçalar kombinizin ömrünü azaltır ve tüketimini artırır. Bununla birlikte kombinizin suyunun belli bir sure sonra değiştirilmesi gerekebilir fazla kirlenen su ısı iletimini etkiler kombinizin suyunun değiştirilmesi taktirde içindeki havanında alınması gerekir kombinizin suyunda bulunan kır filtresini kontrol etmeniz gerekmektedir bu gibi sorunların tümünü bursa demirdöküm kombi servisi eksiksiz ve aklınızda hiçbir soru işareti bırakmaksızın yapıyoruz

siz değerli müşterilerimizin şikâyetleri doğrultusunda ekibimiz sizleri arayarak sorununuzu çözmek için yanınıza gelecek ve sorunun kaynağı hakkında gereken bilgilendirmeyi yapacaktır Sorununuzu bize bildirmeniz taktirde alanında uzman ve sertifikalı ekipmanları ile birlikte bursa demirdöküm kombi servisi olarak size en iyi servis olanaklarını sunacağız.

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Demirdöküm Klima Servisi

Bursa Demirdöküm Klima Servisi

Bursa Demirdöküm Klima Servisi

Bursa Demirdöküm Klima Servisi

bursa demirdöküm klima servisi  Bursa’nın ilçelerine  kesintisiz hizmet sunuyoruz  klimanızın  doğru kullanımı ve oluşabilecek arızaları ile ilgili yapılması gerekenleri en doğru şekilde yapmak ve uygulamak cihazınızı uzun yıllar güvenle  kullanabilmeniz için gerekmektedir. Klimanızın  ve tesisatının sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli bir şekilde bakımının yaptırılması gerekir düzenli olarak bakımı yaptırılmayan klimalardan verimli sonuç elde edilmez ve uzun ömürlü kullanılmaz iyi bir performans göstermeyen klima daha fazla tüketim gösterir ve bulunduğunuz yeri daha az ısıtır belirli bir sure çalışmayan klima faaliyete geçirilmeden önce mutlaka ve mutlaka bakımının yaptırılması gerekmektedir klima parçalarının tamamıyla çalıştırıldığından emin olunması gerekir

Periyodik bakımı yapılmayan klimalarda; oluşacak sorunlardan bazıları Klimanız sağlıksız hava üretir. Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur, Klimanızın kapasitesi ve performansı düşer, Klimanızın enerji sarfiyatı artar, Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır Klimanızı oluşturan ekipmanlar daha çabuk yorulur ve daha erken arıza yapar, klimanızın kompresörü daha çok ve düzensiz çalışacağından ömrü azalır, Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur, Klimanızın elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur. Bursa demirdöküm klima servisi tüm bu arızaları önüne geçebilir ve dilerseniz her yıl düzenli bakımınız bizim tarafımızdan yapılabilir.

bursa demirdöküm klima servisi alanında uzman ekibimiz ve tam kadro teknik ekibimiz ile birlikte sız değerli müşterilerimizin sorununu anında çözüyor sorunsuz bir şekilde cihazınızı sizlere teslim ediyoruz. Tam kadro ekibimizle sız müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak oldukça iyi bir referans oluşturmuştur. Servisimiz siz değerli müşterilerimiz ve güvenilir teknik servısımız kendilerini benimsemiş olup müşterilerine bursa demirdöküm klima  servisi olarak hizmet vermektedir.