Demirdöküm Servis Bursa

Demirdöküm Servis Bursa

Demirdöküm Servis Bursa

Demirdöküm Servis Bursa

demirdöküm servis bursa kombi bakımı her  yıl en az bir kez uzman teknisyenler tarafından mutlaka yaptırılmalı. Nasıl ki yaşadığımız mekanı düzenli olarak temizlikten geçiriyorsak kombinin de bakıma ve temizliğe ihtiyacı oluyor. bu hem ekonomik hem de enerji açısından önem arz etmektedir. Bunun için eğitimli teknisyenlerimiz tam donanımlı ekipmanlarımız, her zaman ulaşıp yardım alabileceğiniz müşteri hizmetleri, kombi bakım ve onarımı, anında arıza tespiti, orijinal parça ekipman kullanımı yönünden il genelinde gezici servis araçlarımız ile hizmet veriyoruz.

demirdöküm servis bursa olarak kombinin sağlıklı çalışabilmesi için düzenli olarak petek temizliğini de yaptırmak gerekir. Kombi peteği zamanla tozlanıp, kireçlenme gibi nedenlerden gerekli performansı göstermeyip arızalara yol açtığı görülmektedir. Petek temizliği kimyasal ilaçlar kullanılarak profesyonel teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Düzenli olarak temizliği yapılmayan petekler zamanla enerji kaybına ve fazla yakıt harcanmasına neden olur, daha sonrasında hem arızası büyür hem de bakım ve onarım maliyeti artar. demirdöküm servis bursa  günün her anında hizmet vermekte, müşterilerimizin memnuniyeti, konforu ve huzuru adına kesintisiz bakım, onarım ve parça değişimi konusunda müşteriye en uygun ve makul fiyatlarla, hızlı çözüm sunan hizmet garantisiyle yardımcı olmaktayız. Gerekli durumlarda cihazın adresten alınıp atölyede uygun ortam ve ekipmanlar içerisinde arızasının giderilip tekrar adrese iade edilmesi konusunda alanında tecrübeli teknisyenlerimiz sizler için çalışmaktadır. Cihaz onarım sonrasında servisimiz 1 yıllık hizmet garantisi sunmaktadır.

demirdöküm servis bursa  olarak sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz  demirdöküm marka beyaz eşyalardan hangisini kullanırsanız kullanın, en ufak bir arızada bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Klima, kombi, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın ve aklınıza gelebilecek tüm demirdöküm  marka beyaz eşyalarınızda bizleri tercih edebilir, en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en ıyı hizmeti vermek ürününüzü sağlıklı ortamlarda tamir etmek ve aklınızda hiçbir soru işareti bırakmadan demirdöküm servis bursa  olarak yanınızda olacağız